SO COLORS
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje SO COLORS!
SO COLORS
TAGI

pudełko eksplodujące ślub

pudełko na pieniądze

pudełko-exploding-box SO COLORS

zielone

srebrne

beżowe

SO-COLORS

ślubna kartka

ślubna kartka ręcznie robiona

ślubna kartka handmade okolicznościowa

kartka ślubna handmade

Eleganckie pudełko ślub ślubne eksplodujące exploding box
ślub: Eleganckie pudełko na ślub ślubne eksplodujące exploding box
ślub: Eleganckie pudełko na ślub ślubne eksplodujące exploding box
ślub: Eleganckie pudełko na ślub ślubne eksplodujące exploding box
ślub: Eleganckie pudełko na ślub ślubne eksplodujące exploding box
ślub: Eleganckie pudełko na ślub ślubne eksplodujące exploding box
hand made ślub eleganckie pudełko na ślubne eksplodujące exploding boxhand made ślub pudełko eksplodujące eleganckie na - ślubnesrebrne ślub pudełko eksplodujące eleganckie na - ślubnepudełko eksplodujące ślub zielone eleganckie na - ślubnehand made ślub jak wręczyć pieniądze eleganckie pudełko na - ślubneślub pudełko na pieniądze eleganckie na - ślubnepudełko eksplodujące ślub eleganckie na - ślubne

Eleganckie pudełko na ślub - ślubne pudełko eksplodujące - exploding box ślubny

85,00 zł
przedmiot został sprzedany
5/5 - 4 opinie
Pudełko eksplodujące - to zdecydowanie coś więcej niż kartka. Skrywa w sobie moc niespodzianek i tuż po otwarciu powoduje westchnienie: aaach... i jest to zdecydowanie chwila zachwytu!
Miej wpływ na to jak złożysz życzenia podczas ślubu, zadbaj o to by elegancko wręczyć pieniądze młodej parze. Z pudełkiem eksplodującym - jest to wygodnie łatwe - po prostu zabierasz to pudełko ze Sobą i wręczasz ;-) W całości przygotowałam je ręcznie; ozdobiłam uroczym i mocno przestrzennym motywem kwiatowym, a na kwiatowej wyspie ustawiłam miniaturowe krzesełka. Na kremowych różach migoczą miętowe perełki, a każda ze ścianek pudełka - ozdobiona jest inaczej. Jedną ściankę zostawiłam wolną - z przyjemnością umieszczę w niej liścik z życzeniami, czy kieszonkę na pieniądze - wybierz co wolisz i daj mi znać w uwagach do zamówienia.
Korzystałam tylko z profesjonalnych, sprawdzonych materiałów, które są trwałe oraz nie zawierają żadnych toksycznych składników.
Podaruj więc komuś odrobinę piękna - serdecznie zapraszam.
Szczegóły produktu: Pudełko w rozmiarze ok. 10 x 10 x 10 cm, przewiązane kokardą, której nie trzeba rozwiązywać, aby pudełko otworzyć. Wystarczy bowiem zdjąć wieczko.
Przedmiot zostanie nadany w ciągu 1 dni roboczych od chwili zatwierdzenia płatności
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta SO COLORS naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
1 dni robocze
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Hand Made niesztampowe ślub • inne przedmioty kategorii ślub
Od ponad 8 lat pomagam ludziom złożyć życzenia i bardzo kocham to, czym się zajmuję. Jeśli szukasz unikalnego prezentu, sposobu na upamiętnienie ważnej chwili, dnia czy też rocznicy; jeśli pamięć (...)